HAKKIMIZDA

Özbaş MetalHurda Sektörde En iyi Hizmeti Sunmakta

Tüm hurda atık türleriniz için sizlere hizmet vermeye hazır koacaman bir ekip sizlerle.
Bizimle İletişime Geçin +90 543 410 0055

MİSYONUMUZ

Geri dönüşüm sektörü ve demir çelik-hırdavat hizmetlerini mümkün kılan en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle müşterilerimize ulaşmak ve ulaştırmak onlarla büyümek firmamızın temel felsefesidir.
Sahip olduğu çeşitli ürün portföyüyle hizmet çeşitliliği ile lojistik ağıyla çevrenin en önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır işletmemiz her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümektedir beraberinde bölgenin kalkınmasında büyük rol oynamaktadır.

VİZYONUMUZ

Başta geri dönüşüm sektörü olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm sektörde en kapsamlı hizmet vererek türkiyenin en önde gelen işletmelerinden biri olmak ve uluslar arası bir şirkete dönüşmek hedefimizdir.
Her geçen gün ürün portföyünü artırmakta ve ekipman makine sistemini büyütmekte genişlemesini ve gelişmesini sürdürmekte olan ÖZBAŞ HURDA METAL belirlediği vizyona hızlı bir şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır.
0
Uzman Kadro
0
Senelik Tecrübe
0
+
Müşteri
0
Hurda Aldık

Özbaş Metal

Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup hurda, demir, maden, plastik ve çeşitli geri dönüşüm sektöründe alım satımına başlamış olup çeşitli sektörlerde hizmet göstermektedir. Bunlar ikinci el araç, deniz ekipmanları, iş makinaları alım satımı, inşaat söküm ve yıkımı, nakliye(lojistik) hizmetleri sağlamaktadır.
İşyeri kapasitesini büyüterek araç sayısını ve ekipman sistemini daha kapsamlı bir hale getirmiştir. Bu ticaret haricinde (sac, boru, sanayi demirleri, çatı kaplama ürünleri, hırdavat ve çeşitli su tankları, korege boru) sektöründe hizmet vermekteyiz. Her geçen gün büyümekte olup istihdamı artırmakta. Bulundurduğu araç filosuyla ve ekipman sistemiyle tüm çevreye hizmet götüren bir firma haline gelmiştir. Bugün Özbaş Hurda Metal olarak 14 yılımızı kutluyor saygı değer müşterilerimiz için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Hemen şimdi tüm metal hurdalarınızı hem çevreye hem ekonomiye tekrar kazandırıyoruz.

Her türlü soru, sorun, fiyat teklifi alma, geri dönüşüm konularında hızlıca bilgi almak için bizimle iletişime geçin.