HİZMETLER

Websitemize Hoşgeldiniz

Güncel Hurda Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizlere Ulaşabilirsiniz.

İnşaat Yıkım

Hızlı ve güvenilir söküm işlerinde neredeyse eskiyen ve yıkılacak olan yapıdan kurtulabilen tüm hurda sökülmektedir. Bu sökülen hurdaların değerlendirilebilmesi, tamamen söküm işleminin kalitesine bağlıdır. Söküm işlemi sorunsuz ve güvenilir şekilde halledildiği zaman bu sayede yeni yapılacak olan inşaatlar için de daha fazla kaynak ayrımı yapabilmek mümkün olmaktadır. Hurdaların söküm işlemleri ile ilgili şu dipnotları düşebiliriz:

  • Kullanılmayan tüm hurdalar dikkatle değerlendirilir ve hurda türüne göre ayrıştırılır. Bu sayede birçok geri dönüşüm malzemesi de elde edilir ve daha çok hurda satılmış olur.
  • Aynı zamanda kiremit, tuğla ve benzeri tür hurda ve molozlar arasında da değerlendirilecek olanlar ayrıştırılmaktadır.
  • Özellikle fabrika tesis bina sökümü işlerikapsamında plastik ya da ahşap çerçeve, camlar ve daha birçok malzeme itina ile sökülmektedir.
  • Fabrika ve tesislerde ayrıca özel araç ve gereçlerle geri dönüşümü yapılabilecek olan her maddenin söküm işlemi gerçekleştirilir.
  • Çatı, iskelet demiri, alt yapı boruları, elektrik aksamı hızlı ve özenli bir şekilde sökülür.

Uygun fiyatlar ile itina göstererek en hızlı şekilde bina ya da tesis yıkıma hazır hale getirilmekte olup aynı zamanda hurdalar satılarak olanaklar da değerlendirilmiş olur.


İnşaat Söküm

Günümüzde en çok talep gören işlerden olan özellikle inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte en çok talep gören hizmetlerden biri de fabrika tesis bina sökümü işleriolmaktadır. Özellikle Türkiye’nin birçok ilinde talep gören bu hizmet sektöründe yıkılmak istenen binalara ve tesislere, işinde uzman deneyimli kişiler giderek gerekli olan, daha sonrasında işe yarayacak, geri dönüşüm türü malzemeleri binalardan sökmektedir. Yıkım öncesinde hem genel bir alan temizliği hem de işe yarar malzemelerin ayıklanması için önemli olan bu hizmette genel olarak:

  • Tavan sökme,
  • Metal su deposu sökme,
  • Kablo, trafo, pano söküm işleri,
  • Tadilat öncesinde söküm ve kırma gibi birçok adımda işlemler gerçekleştirilmektedir.

Fabrikalar için ise fabrikanın türüne göre farklı adımlar uygulanmakta ve profesyonel olarak söküm işlemi hassaslıkla gerçekleştirilmektedir. Kablodan demire, elektronikten diğer tür hurdaya kadar hepsi özenle sökülmekte ve toplanmaktadır.


Alım Nakliye

Her türlü yapı ve binanın yıkılması ile birlikte  ortaya çıkan yoğun molozun hafriyat tırları ile ruhsatlı döküm sahalarına döküm işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli personelimiz ve geniş makine parkurumuz sayesinde çevreye zarar vermeden en kısa sürede araçlarımızla moloz nakliyesi sağlanmaktadır.

Çeşitli Hurda Alımı

Her Türlü Hurdanız veya Atığınız İçin Bizimle İletişime Geçin. Değerinde Hurdalarınızı Nakit Satın Alıyoruz.

Faaliyetlerimiz

Plastik, metal, naylon, hurda kağıt toplanması ve geri dönüşüm adımları ile hammadde haline getirilmesidir.

Geri Dönüşüm

Tarafımızdan teslim alınan atıkların, atık türüne göre tasnif edilir. Geri dönüşüm işlemi yapılır.

Ürünlerimiz

Pet, plastik, kağıt (beyaz, oluklu, karışık), teneke, çuval, her nevi demir ve maden vb. materyallerdir.

Resmi Kuruluşuz

Atık toplama, geri dönüşüm ve veri imhası konusunda gereken lisanslı belgelerimiz mevcuttur.

Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyat teklifi sunarak, ödemenin yapılması, belirtilen adresten zamanında alınması ile müşteri memnuniyeti sağlanır.

50+

Uzman Kadro

35+

Senelik Tecrübe

55,000+

Müşteri

150,000+

Hurda Aldık

Özbaş MetalHurda Malzemelerini Tercih Edenler

Bir çok sektörde çok çeşitli müşterilerimizle geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. İşte onlardan bir kaçı.