HURDA METAL ÇEŞİTLERİ

Özbaş Metal olarak Demir Hurda alımı yapıyoruz.  Firmamız aracısız toptan hurda alımı yaptığı için ve yine araya aracı katmadan doğrudan fabrikalara ham madde olarak sattığı için İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakasında en iyi hurda demir fiyatı vermektedir.
Özellikle hurda demiri depolarda biriktiren şirketler direk onlara gelerek satmanızı çok ister. Bu durumda sizin için ek masraf demektir. Onun yerine bizim adresten alım seçeneği ile güncel hurda demir fiyatı teklifimizi öğrenin.  Şuan Piyasada En İyi Demir Hurda Fiyatı’ nı Firmamız Vermektedir.
Sarı (Pirinç) genel olarak muslukvanakilitanahtar ve bunun gibi daha birçok malzemelerin yapımında oldukça fazla kullanılmaktadır. Pirinç sarı hurda maddesel olarak çinko ve bakır metallerinin birleşimden oluşmaktadır.
Sarı Hurda Dayanıklı ve aşınma oranı düşük olan bir metaldir. Sarı Hurda kullanım sonucu çıkan hurda sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sürekli karşımıza çıkmaktadır.
Bakır , Biz insanların eski çağlardan bu yana çeşitli amaçlarla kullandığı ve günümüzde de sanayiinin temel hammaddeleri arasında yer alan en önemli metallerden biridir. Ayrıca bakır alaşımlarının sanayide çok değişik uygulamaları vardır. Bu nedenle Bakır Hurdaların, Geri Dönüşüme katkısı ülkemizin çıkarları adına çok önemlidir.
Bakır hurdalarınızın ülkemize yeniden kazandırılmasını firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz.
Bakır Hurdalarınızı Değerinde Nakit Olarak, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Yerinize Gelip Satın Alıyoruz.
Özbaş Metal Olarak, firmamız hurda alüminyum alan firmalar arasında şuan iyi bir konumdadır. Alüminyum Hurda ticaretinde güvenin ne derece önemli olduğunu bilen öncü bir firmayız. İnsan nüfusuyla birlikte giderek artan tüketimin doğal tabiat dengeyi bozmaması ve doğaya verilen zararı en aza indirmek için geri dönüşüm mutlaka gereklidir.
Son senelerde kazandığı önemle birlikte piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer çevrenizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan firmalarla iletişme geçmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satma oranının da artması ile birlikte iyiden iyiye arttırmıştır.
Çinko Hurdası Çinko metali uzun yıllar dayanıklığı sebebi ile genelde çatı kaplamalarında kullanılır. Çok Uzun yıllar dayanabilme özelliği ile oldukça sağlam bir metaldir. Hurda Çinkolar tadilat alanlarında bina yıkımlarında ve inşaatlarda oldukça sık görülür.
Özbaş Metal firması olarak hurda çinkolarınızı değerinde ve yerinden güvenli bir şekilde almaktayız. En güncel fiyatlar için satmayı düşündüğünüz hurdalar çinko hurda, demir hurda, sarı hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, krom hurda gibi ürünleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Özbaş Metal Olarak, firmamız sarı hurda alüminyum alan firmalar arasında şuan iyi bir konumdadır. Alüminyum Hurda ticaretinde güvenin ne derece önemli olduğunu bilen öncü bir firmayız. İnsan nüfusuyla birlikte giderek artan tüketimin doğal tabiat dengeyi bozmaması ve doğaya verilen zararı en aza indirmek için geri dönüşüm mutlaka gereklidir.
Son senelerde kazandığı önemle birlikte piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer çevrenizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan firmalarla iletişme geçmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satma oranının da artması ile birlikte iyiden iyiye arttırmıştır.

TENEKE HURDA

Teneke kutu içecekler genellikle alüminyum kullanılarak üretilen kutulardır. Alüminyumun soğuk tutma özelliğinden faydalanarak üretilen bu içecekler gündelik hayatımızda sıklıkla tükettiğimiz meşrubatların konulduğu teneke kutulardır.
Bir gün içerisinde tonlarca alüminyum kutu içecek hurdası ortaya çıkmaktadır. Alüminyum kutu kola hurdası, alkollü içecek teneke kutu hurdası ve buna benzer sayısız teneke kutu içecek hurdası meydana gelmektedir.
Sizler de kutu içecek hurdaları değerlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kutu içecek hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.
Alüminyum geri dönüşümü %100 yapılabilen bir maddedir. Bu yüzden sizin de geri dönüştürülebilecek metal içecek kutuları hurdanız varsa doğru yerdesiniz demektir. Güncel teneke içecek kutu hurda fiyatları, hurda alüminyum kutu fiyatları, hurda teneke kutu fiyatları, hurda kutu kola fiyatları için bizi arayınız.

Çeşitli Hurda Alımı

Her Türlü Hurdanız veya Atığınız İçin Bizimle İletişime Geçin. Değerinde Hurdalarınızı Nakit Satın Alıyoruz.

Faaliyetlerimiz

Plastik, metal, naylon, hurda kağıt toplanması ve geri dönüşüm adımları ile hammadde haline getirilmesidir.

Geri Dönüşüm

Tarafımızdan teslim alınan atıkların, atık türüne göre tasnif edilir. Geri dönüşüm işlemi yapılır.

Ürünlerimiz

Pet, plastik, kağıt (beyaz, oluklu, karışık), teneke, çuval, her nevi demir ve maden vb. materyallerdir.

Resmi Kuruluşuz

Atık toplama, geri dönüşüm ve veri imhası konusunda gereken lisanslı belgelerimiz mevcuttur.

Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyat teklifi sunarak, ödemenin yapılması, belirtilen adresten zamanında alınması ile müşteri memnuniyeti sağlanır.

Özbaş Metal Hurda Sektörde En iyi Hizmeti Sunmakta

Tüm hurda atık türleriniz için sizlere hizmet vermeye hazır koacaman bir ekip sizlerle.
Bizimle İletişime Geçin +90 543 410 0055