SIFIR MALZEMELER

Su Tankları

Üretimini yaptığımız tüm dikey su deposu ya da diğer adı ile dik su deposu modellerimiz geri dönüşümlü ve sağlıklı hammaddeler kullanılmaktadır. UV dayanımlı ve çevre dostu hammadde ile üretilen su deposu modelleri kullanıcıya sağlık ve hijyeni bir arada sunmaktadır. Ayrıca güneş ışınlarının plastiğe verdiği zararları minimize eden ve depoladığı maddeyi uzun süre sağlıkla koruyan hammadde ile üretimlerimiz yapılmaktadır.

Koruge Boru

Kanalizasyon sistemlerinde kullanılan boru malzemelerinin aşınmaması ve kimyasallara karşı dayanıklı olması istenir. Gerek atık su içinde gerekse toprak içinde bulunan agresif kimyasallar mevcut kanalizasyon şebekelerinde boru malzemesine hasarlar vermiştir. Polietilen hammaddesi korozyona karşı dayanıklı bir malzeme olduğundan uzun ömürlü kanalizasyon sistemleri için ideal boru malzemesidir. Kimyasalların depolanması ve transferinde de kullanılabilir.

NPI /NPU

Farklı kullanım alanları olmakla birlikte genel olarak konstrüksiyon, makine ve taşıyıcı yapı elemanları grubunda sıklıkla ihtiyaç duyulan ve önemli bir yapı malzemesi olan NPU ve NPI demirleri S235JR (ST37), S275JR (ST44) ve S355JR (ST52) kalitelerinde sıcak haddelenmiş hammaddeler kullanılarak farklı ebatlarda üretilmektedir.

Küçük ebatlarda standart 6 metre boyunda büyük ebatlarda ise standart 12 metre boyunda üretilen NPU ve NPI demirleri özel sipariş doğrultusunda farklı uzunluklarda da üretilebilmektedir.

Sac

ince yapıya sahip ve paslanma riski olmayan bir malzemedir, bununla birlikte ister rulo, isterseniz plakalar halinde kullanacağınız paslanma riski bulunmayan bir malzemedir. İsteğe ve kullanım alanına bağlı olarak farklı şekillerde, özlüce saç metal olarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Ülkemiz açısından da geri dönüştürülebilir bir ürün olduğundan dolayı kazanımlarımız artmaktadır. Ürün yapısında bulunan paslanmaz Krom elementi ile dayanaklı ve uzun ömürlüdür.

Çatı Sacı

Çift tarafa akımı olan beşik çatılarda, çatının orta kısmında aynı oluklara sahip çatı malzemesini birleştirip bir bütünlük sağlayan malzemedir.
Trapez saclar montaj öncesinde yapılacak yerin ölçüsü net alınmalı ve metal kesici ile yerde hazırlanmalıdır.
Trapez saçların montaj yapılacağı karkas en fazla 75 cm ara ile yapılmalıdır.
Montaj vidası seçimi çatı kaplama için ayrı, duvar kaplama için ayrı seçilmedir.

Profil

İnşaatların ana unsurlarından birisi olan kutu profillerin standart boyları 6 metreden oluşmaktadır. Bu yapı malzemesi oluşturulurken, ileri teknoloji kullanılmakta ve en kaliteli yapı malzemeleri üretmek için uğraşılmaktadır. Bununla beraber bazı durumlarda standart boyların dışında kutu profil isteyen müşteriler de bulunmaktadır. Dış cephe kaplaması, inşaat projeleri, makine üretimi, dekorasyon ve ıslak zeminlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Demir Boru

Yivli borular, kaynak yönteminin uygulanamayacağı yerlerde veya geçici olarak boru döşenecek yerlerde kullanılırlar. Siyah ve galvanizli yivli borular 3/4”-12” ebatları arasında mevcuttur. Özellikle  gelişmiş ülkelerde kullanılan yivli boru sistemi montaj hızı ile kullanıcıların dostu. Yangın tesisatları yivli boruların kullanıldığı alanlardan en bilineni olmakla beraber sadece bir tanesidir. Diğer alanlar: Otomotiv ,Kimya ,Sıhhi Tesisat .Yangın tesisatları (sprinkler), Air conditioning, Madencilik, Gemi imalat, Tekstil ve Sulama kanalları ve atık su tesisatları.

0
+
Uzman Kadro
0
+
Senelik Tecrübe
0
Müşteri
0
+
Hurda Aldık

Çeşitli Hurda Alımı

Her Türlü Hurdanız veya Atığınız İçin Bizimle İletişime Geçin. Değerinde Hurdalarınızı Nakit Satın Alıyoruz.

Geri Dönüşüm

Tarafımızdan teslim alınan atıkların, atık türüne göre tasnif edilir. Geri dönüşüm işlemi yapılır.

Resmi Kuruluşuz

Atık toplama, geri dönüşüm ve veri imhası konusunda gereken lisanslı belgelerimiz mevcuttur.

Faaliyetlerimiz

Plastik, metal, naylon, hurda kağıt toplanması ve geri dönüşüm adımları ile hammadde haline getirilmesidir.

Ürünlerimiz

Pet, plastik, kağıt (beyaz, oluklu, karışık), teneke, çuval, her nevi demir ve maden vb. materyallerdir.

Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyat teklifi sunarak, ödemenin yapılması, belirtilen adresten zamanında alınması ile müşteri memnuniyeti sağlanır.